premium

Producent magazynów energii i filtrów aktywnych

Dane kontaktowe

  • Adres: 83-000 Pruszcz Gdański, Podmiejska 5C
  • Telefon: 58 682 20 32
  • E-mail: info@elmech.pl, elmech@elmech.pl

Udostępnij

Od początku swojej działalności zajmujemy się projektowaniem i produkcją elektroniki oraz energoelektroniki. Opracowaliśmy wiele nowatorskich konstrukcji dla magazynowania energii, systemów zasilania gwarantowanego, konwersji energii, ładowania, nadzoru i zarządzania bateriami akumulatorów oraz poprawy jakości energii.

Oferujemy szereg urządzeń służących do poprawy jakości energii elektrycznej zarówno dla konkretnych odbiorników, jak i całych fragmentów sieci zasilającej. Stawiając na innowacyjność skupiamy się na dokładnym zdiagnozowaniu problemu i zaproponowaniu adekwatnego rozwiązania technicznego. Rozwijamy istniejące produkty, wprowadzamy nowe rozwiązania, co sprawia, że opracowywane przez nas rozwiązania są unikatowe, w skali międzynarodowej.

Liczne listy referencyjne i rekomendacje świadczą o naszym zaangażowaniu i rzetelności w realizacji powierzonych nam zadań. Oferujemy szeroki zakres naszej fachowej wiedzy oraz doświadczenia we wdrażaniu innowacyjnych systemów zasilania gwarantowanego i poprawy jakości energii.

Opracowujemy rozwiązania, które w istotny sposób wpływają na politykę zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Magazyny energii, poprawa jakości energii elektrycznej, fotowoltaika, kogeneracja to nowoczesne technologie, które wprowadzamy w celu zmniejszenia śladu węglowego i zużycia paliw kopalnych.

Oferta

W naszej ofercie znajdziesz szereg urządzeń elektroenergetycznych, których zadaniem jest redukcja zużycia energii elektrycznej, kompensacja mocy biernej i wyższych harmonicznych, poprawa jakości energii elektrycznej, magazynowanie energii elektrycznej. Wszystkie urządzenia pomogą zredukować koszt zakupu energii elektrycznej i zmniejszyć ślad węglowy Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy producentem:

  • magazynów energii dla firm, gospodarstw domowych i farm OZE,
  • filtrów aktywnych,
  • kompensatorów mocy biernej,
  • systemów zasilania gwarantowanego.

 

Zdjęcia

Słowa kluczowe

magazyn energii , filtr aktywny , OZE , cable pooling ,

Dziękujemy za wysłane grafiki.