plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 62-052 Komorniki, ul. Jeziorna 1
  • Telefon: +48 (61) 861 49 27
  • E-mail: biuro@ikbsystem.pl

Udostępnij

IKB System Sp. z o.o. została założona na początku 2008 roku, kapitał firmowy jest wyłącznie polski.

Naszym głównym obszarem działania jest ochrona środowiska, recykling oraz poprawa warunków na stanowiskach pracy.

W ciągu kilkunastoletniej działalności poszerzyliśmy naszą ofertę dzięki ścisłej współpracy z firmami o zaawansowanych technologiach oraz o wysokich standardach produkcyjnych.

Od początku działalności współpracujemy z firmą Impact Air Systems ltd z Leicester, która od ponad 35 lat zajmuje się profesjonalnymi systemami powietrznymi tzn. oczyszczanie powietrza, separacja powietrzna materiałów oraz odsysanie powietrzem odpadów ścinek z produkcji.

Następnym krokiem było nawiązanie współpracy z liderem francuskiego rynku przetwarzania i waloryzacji odpadów - AR-VAL z siedzibą w Vannes. Naszym celem było zapewnić kompletną ofertę klientom z dziedziny recyklingu poprzez projektowanie, produkcję i dostawę kompletnych linii do przetwarzania odpadów zmieszanych oraz zbieranych selektywnie. Ponadto Ar-Val jest dostawcą technologii zagospodarowania bioodpadów poprzez systemy kompostowania oraz  metanizację.

Każda inwestycja prowadzona przez nas składa się z kilku etapów przygotowujących do oddania gotowej inwestycji. Tymi etapami są: projekt, wyprodukowanie, dostawa, montaż, uruchomienie instalacji oraz przeszkolenie personelu obsługującego instalację. Poszczególne etapy realizujemy w ścisłej współpracy z klientem.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie gdyż wymaga indywidualnej analizy tematu i dzięki temu dajemy klientowi optymalne rozwiązanie.

Kontakt do działów firmy

tel: +48 (61) 861 49 27
tel: +48 698 148 089
e-mail: biuro@ikbsystem.pl

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.