plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 11-041 Olsztyn, ul.Kazimierza Jagielonczyka 36
  • Telefon: 506-435-511
  • E-mail: biuro@360eco.pl

Udostępnij

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją – specjalistów z zakresu ochrony powietrza, gospodarowania odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, hałasu oraz ekologii. Specjalizujemy się w przygotowywaniu dokumentacji środowiskowych w tym raportów środowiskowych, Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia (KIP), operatów wodnoprawnych, operatów emisyjnych, wniosków o uzyskanie pozwoleń czy zezwoleń odpadowych i innych. Wspieramy inwestorów w zakresie racjonalnego wykorzystania zasobów środowiska oraz w procedurze uzyskania wymaganych pozwoleń i zezwoleń. Skutecznie  współpracujemy w tym zakresie z administracją publiczną.

Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie uzyskania wpisu do rejestru BDO (Baza Danych Odpadowych) oraz sporządzania wszelkich sprawozdań środowiskowych. Dobro naszego środowiska jest dla nas priorytetem.

Siedziba naszej firmy mieści się w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim. Jednak nie skupiamy się na prowadzeniu działalności jedynie w rejonie naszego województwa. Zasięgiem działalności obejmujemy całą Polskę.

Znajomość i śledzenie dynamicznie zmieniających się przepisów prawa pozwala z całą pewności stwierdzić, że współpraca z zespołem naszych specjalistów jest najlepszym wyborem.

Kontakt do działów firmy

e-mail:
biuro@360eco.pl

Telefon:
506-435-511

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.