O nas

Witamy Państwa na stronach portalu ZielonaGospodarka.pl

Nasza przyszłość to zasobooszczędna, zielona i zrównoważona gospodarka. Dołącz do nas.

O portalu

ZielonaGospodarka.pl to innowacyjny, niezależny portal informacyjny, który powstał w celu promowania działań skupiających się w obszarze transformacji energetycznej, OZE oraz edukacji klimatycznej i środowiskowej.Jest kompleksowym źródłem wiadomości biznesowych i informacji rynkowych dla lokalnego i globalnego przemysłu energii odnawialnej.

Sektor energetyczny przechodzi znaczące zmiany, które na nowo definiują perspektywy branży. Dzięki zmianom polityki, inicjatywom rządowym, planowanym fuzjom i przejęciom, dużym inwestycjom i skupieniu się na odnawialnych źródłach energii, polski sektor energetyczny stał się bardzo dynamiczny. Priorytetem portalu jest dostarczenie aktualnych informacji na jednej platformie, na temat rozwoju sektora energii odnawialnej, w tym powiązań z sektorem konwencjonalnym, ugruntowanie szerszej świadomości wśród społeczeństwa i odpowiednich interesariuszy, a także poszerzenie wiedzy, zrozumienia i zainteresowania sektorem.

ZielonaGospodarka.pl od początku istnienia wyznacza nowy poziom jakości usług w mediach i przeciera szlaki, wdrażając pionierskie w branży, najnowocześniejsze rozwiązania poprzez ścisłą współpracę z profesjonalistami z różnych dziedzin. ZIELONY NEWSLETTER cieszy się największą liczbą odbiorców, a popularne pośród branży kanały społecznościowe stanowią wyjątkowy news feed.

ZielonaGospodarka.pl to nie tylko rzetelne źródło najnowszych informacji, ale także największa i najaktualniejsza polska baza danych i katalog firm, oraz największa baza publikacji.

Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby w pełni opisać ugruntowane rynki energii odnawialnej w Europie oraz w pozostałych częściach świata, a także śledzić rozwój nowych, ekscytujących rynków oraz trendów sektora w Ameryce, Afryce, Azji oraz regionie Pacyfiku.

Dziękujemy za wysłane grafiki.