Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
22
cze 2022

6. Konferencja „Inteligentna Energetyka” – Energetyka 3D: Digitalizacja | Decentralizacja | Dekarbonizacja

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  22.06.2022 - 22.06.2022

 • Adres:

  Żwirki i Wigury 18
  02-092 Warszawa

 • Telefon:

  +48 660 610 605

 • E-mail:

  biuro@inteligentnaenergetyka.p

  https://www.inteligentnaenergetyka.pl/
 • Patronat:

  ZIELONAGOSPODARKA.PL

Już 22 czerwca 2022 r. w Warszawie podczas 6. Konferencji „Inteligentna Energetyka” eksperci branży energetycznej spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy Polska ma szansę na pełną dekarbonizację do 2050 r. dzięki digitalizacji i dekarbonizacji energetyki? Bazę do dyskusji stanowić będą merytoryczne i technologiczne wystąpienia Partnerów wydarzenia.

Wzrastająca w coraz szybszym tempie średnia temperatura powierzchni Ziemi wymusza na światowych gospodarkach dokonanie pilnych zmian na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego i ochrony społeczności. W XXI w. proces dążenia do zeroemisyjności może być jeszcze bardziej efektywny, dzięki stosowaniu takich narzędzi, jak digitalizacja, decentralizacja i dekarbonizacja.

O bieżących potrzebach polskiej branży energetycznej i wyzwaniach związanych z cyfryzacją, zmianami miksu energetycznego i zmniejszaniem śladu węglowego będziemy mieli okazję porozmawiać już 22 czerwca 2022 r. Tego dnia w Warszawie w Sound Garden Hotel odbędzie się 6. Konferencja „Inteligentna Energetyka” – Energetyka 3D: Digitalizacja | Decentralizacja | Dekarbonizacja.

Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. takie zagadnienia, jak: stan obecny środowiska w Unii Europejskiej i Polsce, unijne regulacje prawne (Fit for 55, Europejski Zielony Ład, ESG raportowanie niefinansowe), polskie regulacje prawne, krajowy miks energetyczny dziś i w przyszłości, rozwiązania IT dla energetyki wiatrowej, bezprzewodowe urządzenie odczytowe zużycia energii elektrycznej, Internet Rzeczy w infrastrukturze Smart Grids, skalowalne magazyny energii, hybrydowe magazyny energii, a także energetyka 3D w skali gminnej.

Pełen program dostępny jest pod linkiem: inteligentnaenergetyka.pl
Formularze rejestracji
na konferencję znajdują się na stronie: inteligentnaenergetyka.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.