plus

Producent przydomowych elektrowni wiatrowych

Dane kontaktowe

  • Telefon: 58 742 40 50
  • E-mail: biuro@generatory-wiatrowe.pl

Udostępnij

Jesteśmy w 100% Polską firmą. Produkujemy i dystrybuujemy przydomowe elektrownie wiatrowe AirGenerator oraz fotoogniwa QXPV. Mamy ogromną satysfakcję, że możemy czerpać korzyści z prowadzonej działalności, a jednocześnie dostarczać produkty przyjazne środowisku, w którym żyjemy.
Nasza firma powstała w 1995r. Przez cały okres swojej działalności staraliśmy się dostarczać naszym klientom rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne. W 2008 roku zdecydowaliśmy, że zajmiemy się wyłącznie Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE). Od 2011 oferujemy własne, polskie elektrownie wiatrowe Y-type Power Generator, sterowniki elektroniczne, kontrolery do grzania wody i systemy sieciowe. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie z dziedziny Energii Odnawialnej.
Dostarczamy wyłącznie produkty fabrycznie nowe, spełniające wysokie wymagania jakościowe. W przeciwieństwie do wielu firm oferujących urządzenia najtańsze, naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz niezawodność. Oferujemy turbiny wiatrowe i fotoogniwa dla klientów, którzy oczekują wysokiej wydajności stosowanych rozwiązań Stawiamy naszym wyrobom najwyższe wymagania, które mają być spełnione przez cały okres eksploatacji. Szybkość i kompetencja obsługi to nasza dewiza.

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.