plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 03-684 Warszawa, Łodygowa 20
  • Telefon: 797 788 957

Udostępnij

AVM Engeeenring to odpowiedź na wyzwania, jakie generuje współczesny kryzys energetyczny, a także stale pogłębiająca się destrukcja środowiska naturalnego i zanieczyszczenia powietrza oraz wody.

Potencjał Odnawialnych Źródeł Energii zainspirował nas do stworzenia firmy AVM Engeenering, której celem jest nie tylko ochrona środowiska, ale przede wszystkim wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które zmienią codzienne życie naszych klientów. Oferowane przez nas rozwiązania, są pierwszym krokiem w kierunki niezależności energetycznej, a w efekcie niskich kosztów ogrzewania i prądu.

Oferta

Dzięki AVM Engineering możesz z łatwością zmniejszyć opłatę za prąd do zaledwie kilkudziesięciu złotych miesięcznie! To właśnie fotowoltaika jest bardzo opłacalnym i zarazem skutecznym sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd do minimum. Posiadając instalację fotowoltaiczną na swojej posiadłości, wytwarzamy w pełni darmowy prąd z energii słonecznej, co przekłada się na realne oszczędności w rachunkach za prąd, ale również sprzyja oczyszczania klimatu.

Jaką instalację fotowoltaiczną wybrać?

Wraz z coraz większym zainteresowaniem instalacjami fotowoltaicznymi, na rynku pojawia się bardzo dużo typów takiego rozwiązania. My przedstawimy Państwu dwa najpopularniejsze typy instalacji, które również polecamy naszym Klientom.

Kontakt do działów firmy

+48 797 788 957

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.