plus

Projektujemy farmy fotowoltaiczne

Dane kontaktowe

  • Adres: 83- 000 Pruszcz Gdański, Chrobrego 6
  • Telefon: +48 888-330-950
  • E-mail: piotr@dipol.org.pl

Udostępnij

Firma DIPOL spółka cywilna Sławomir Gościniak, Piotr Gościniak powstała w 1989 roku. Pierwsze lata działalności to montaż instalacji energetycznych i teleinformatycznych oraz świadczenie kompleksowych usług budowlanych związanych z wyposażeniem wnętrz. W latach 1990 – 2000 prowadziliśmy również na terenie całego kraju sieć sklepów ajencyjnych Gdańskich Zakładów Teleelektronicznych TELKOM-TELMOR.

Od 2000 roku główny profil działalności stanowi energetyka odnawialna – kompleksowe projekty dla zespołu elektrowni wiatrowych. Rozpoczęliśmy od pomysłu realizacji parku elektrowni wiatrowych w gminie Puck – 11 x 2.0 MW. W kolejnych latach z naszych projektów powstały między innymi:

– park wiatrowy Suwałki – Jeleniewo (42MW),

– park wiatrowy Nowy Staw o łącznej mocy 85,3MW

Aktualnie w trakcie realizacji jest zespół elektrowni wiatrowych w gminie Żnin o mocy ok. 48MW. Powstanie parków wiatrowych to sukces całej firmy, zdobyte ogromne doświadczenie oraz satysfakcja, że przyczyniamy się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska poprzez rozwój odnawialnych źródeł energii.

Od 2016 roku rozszerzyliśmy działalność o projekty elektrowni fotowoltaicznych. Głównym celem jest realizacja projektów o mocy od 0,7 do 10 – 20MW.

Na etapie powstawania projektu współpracujemy z lokalną społecznością i władzami gminy.

Oferta

Nasza oferta skierowana jest do:

 

⦁ rolników i właścicieli gruntów zainteresowanych wydzierżawieniem swoich nieruchomości rolnych
⦁ firm planujących budowę parków wiatrowych i elektrowni fotowoltaicznych;
⦁ samorządów zainteresowanych inwestowaniem w energetykę odnawialną.

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.