plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 42-202 Częstochowa, ul.1 Maja 4
  • Telefon: +48 (34) 374 03 73
  • E-mail: biuro@ecojura.pl

Udostępnij

EcoJura Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową działającą w branży energii odnawialnych. Jesteśmy czołowym producentem płaskich kolektorów słonecznych w Polsce. Nasze wyroby spełniają wymagania zawarte w normach PN-EN 12975-2006, 2007 i posiadają międzynarodowe certyfikaty Solar Keymark.

Dysponujemy pełną ofertą dotyczącą instalacji słonecznych m. in.: kolektorami próżniowymi oraz całym zakresem urządzeń (renomowanych europejskich przedsiębiorstw) potrzebnych dla takich instalacji tj. zbiorniki (c.w.u., buforowe, multiwalentne) grupy pompowe, regulatory solarne, naczynia wzbiorcze. W ostatnim czasie wprowadziliśmy także do sprzedaży panele fotowoltaiczne wraz z osprzętem.

Dysponujemy trzydziestoosobową załogą wykształconych inżynierów oraz techników dbających o wysoką jakość produktów i odpowiednią ich dystrybucję. Nasza kadra doradców techniczno-handlowych i serwisu dobiera urządzenia w sposób optymalny oraz zapewnia optymalną pracę uruchomionych instalacji słonecznych w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

EcoJura działa aktywnie, propagując energetykę odnawialną w Polsce. Uczestniczyła jako członek w stowarzyszeniu - Panel Słoneczny , który opiniował i doradzał tworzony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej program dofinansowania w 45% , montażu kolektorów słonecznych w budynkach mieszkalnych i wspólnotach mieszkaniowych.

W 2010 roku wraz z kilkoma innymi firmami założyła Ogólnopolski Związek Pracodawców - Forum Energetyki Odnawialnej będący w strukturach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN . Prezes EcoJury zasiada w Radzie Związku. Aktywnie uczestniczymy w krajowych i zagranicznych sympozjach i konferencjach oraz w branżowych targach.

Oferta

Naszym celem jest : produkcja i sprzedaż niezawodnych urządzenia z zakresu energetyki odnawialnej o wysokich parametrach technicznych i przystępnych cenach. Urządzenia mają być dostępne dla każdego właściciela nieruchomości i nie powinny kojarzyć się z luksusem ale skutecznie oszczędzać energię i służyć użytkownikowi.

W swojej wizji dążymy do wzrostu produkcji i sprzedaży tak by stać się główną firmą w Polsce produkującą kolektory słoneczne i sprzedającą urządzenia dla odnawialnych źródeł energii oraz znaczącą firmą w Europie w tym zakresie.

Takie działania mają za zadanie obniżać ceny i zwiększać przystępność oferowanych przez nas produktów, przy utrzymaniu wysokiej jakości i niezawodności urządzeń.

Kontakt do działów firmy

Tel.: +48 (34) 374 03 73
Fax: +48 (34) 310 30 48
E-mail: biuro@ecojura.pl

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.