plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 66-440 Krobielewko, ul.Krobielewko 45
  • Telefon: 693 455 861
  • E-mail: biuro@ecotrail.com.pl

Udostępnij

Nazywam się Agnieszka Wieczorek i jestem absolwentką Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (wcześniej Akademii Ekonomicznej).

Od kilkunastu lat doradzam przedsiębiorcom w dziedzinie ochrony środowiska, zarówno w bieżącym wypełnianiu obowiązków prawnych, jak i w trakcie procesu inwestycyjnego.

Specjalizuję się w dziedzinie odpadów, gospodarki wodno-ściekowej, systemie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych (dwutlenku węgla) oraz sprawozdawczości środowiskowej (opłaty za korzystanie ze środowiska, sprawozdawczość odpadowa, opłata produktowa, raporty PRTR, raporty Kobize itp.).

Uważam, że know-how skutecznego doradztwa to połączenie doświadczenia z otwartością na zdobywanie i pogłębianie wiedzy, poparte skutecznością w pozyskiwaniu potrzebnych informacji, komunikatywnością, a przede wszystkim terminowością i rzetelnością w relacjach z klientami.

Lubię wyzwania i chętnie korzystam z możliwości poznania nowych osób, nowych firm i nowych technologii, co nie umniejsza mojej sympatii i szacunku w stosunku do osób i firm z którymi współpracuję od wielu lat.

Zapraszam do współpracy!

Kontakt do działów firmy

KONTAKT

kom. 693 455 861
e-mail: biuro@ecotrail.com.pl

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.