Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
8
gru 2022

EKOinnowatorzy 2022

Szczegóły wydarzenia

EKOinnowatorzy 2022 to już 4. edycja ogólnopolskiego konkursu kierowanego do środowiska akademickiego, którego celem jest wyłonienie kół naukowych, studentów oraz doktorantów wyróżniających się w działalności naukowej i organizacyjnej o charakterze proekologicznym. W tym roku po raz pierwszy, poza przedstawicielami studenckiego ruchu naukowego, do udziału w konkursie zapraszamy doktorantów (uczestników studium doktoranckiego).

Zapraszamy Studentów i Doktorantów do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu EKOinnowatorzy, którego celem jest wyłonienie kół naukowych, studentów oraz doktorantów wyróżniających się w działalności naukowej, konstrukcyjnej, organizacyjnej i popularyzatorskiej o charakterze proekologicznym.

Konkurs składa się z czterech etapów, które obejmują kolejno: przyjmowanie zgłoszeń, przeprowadzenie cyklu warsztatów szkoleniowych, organizację Uroczystej Gali Finałowej oraz wydanie pamiątkowego albumu.

Zgłoszenia udziału w konkursie są przyjmowane w trzech kategoriach głównych:
- EKOinnowacyjne Koło Naukowe,
- Student EKOinnowator,
- Doktorant EKOinnowator.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych oraz pamiątkowe statuetki.

Dodatkowo, w tegorocznej edycji konkursu zostało przewidzianych pięć kategorii specjalnych: Innowacje ekologiczne, Innowacje konstrukcyjne, Innowacje społeczne, Osiągnięcia naukowe oraz Osiągnięcia organizacyjne.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konkursie.

Szczegóły dotyczące konkursu (w tym regulamin, harmonogram i formularz zgłoszeniowy), a także bieżące informacje z przebiegu konkursu, są dostępne na stronie ekoinnowatorzy.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem
e-mail: ekoinnowatorzy@instytutze.org

Konkurs jest organizowany przez Instytut Zrównoważonej Energetyki (www.instytutze.org) przy współfinansowaniu Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Dziękujemy za wysłane grafiki.