plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 97-438 Rusiec, ul.Dąbrowa Rusiecka 50a
  • Telefon: tel. +48 123 789 614
  • Fax: fax +48 123 789 641
  • E-mail: biuro@elbud.com.pl

Udostępnij

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. realizuje projekty z obszaru instalacji fotowoltaicznych, Systemów Inteligentnych Budynków (BMS) oraz złożonych instalacji elektroenergetycznych. Jesteśmy partnerami firmy Selfa GE S.A. na terenie całej Polski oraz ABB S.A., w kraju i za granicą.

Realizujemy projekty dopasowane do wymogów i potrzeb Klienta – zarówno złożone projekty m.in. elektrownie fotowoltaiczne, jak i domowe instalacje wykorzystujące energię słoneczną.

Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi firmami instalacyjnymi zapewniając kompleksową realizację inwestycji, od projektu do montażu, oraz pełną opiekę serwisową.

Oferta

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. wykorzystuje systemy fotowoltaiczne, które wciąż nie są rozpowszechnione na rynku polskim. Stosując je w naszych projektach, staliśmy się pionierem na rynku fotowoltaiki w Polsce.

System fotowoltaiczny w połączeniu z rozwiązaniami BMS (Inteligentny Budynek) to między innymi inteligentne zarządzanie energią.

Jesteśmy głęboko przekonani, że posługując się nimi na co dzień, będą Państwo mogli nie tylko zmniejszyć koszty utrzymania domu, ale także pozytywnie wpływać na otaczające środowisko.

Kontakt do działów firmy

tel. +48 123 789 614
fax +48 123 789 641
biuro@elbud.com.pl

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.