plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 51-128 Wrocław, ul. Poświęcka 53/7
  • Telefon: tel. 501 602 037
  • E-mail: biuro@enkam.pl

Udostępnij

W EnKam specjalizujemy się w projektowaniu, montażu obsłudze instalacji fotowoltaicznych. Wykonujemy również kompleksowe instalacje elektryczne. Dowiedz się więcej o tym, jak pracujemy i jak wygląda realizacja naszych usług.

Oferta

Na początek warto odpowiedzień na pytanie, czym są instalacje fotowoltaiczne? Wiele osób mylnie nazywa tak solary, których zadaniem jest ogrzewanie wody dla domowego użytku. Jednak instalacja ta, zwana w skrócie PV, od angielskiego photovoltaics, może przynieść znacznie więcej korzyści, zarówno dla gospodarstwa domowego, jak i dla firm czy jednostek samorządu terytorialnego.

Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu – najlepiej skierowanym na południe – nachylone są pod kątem ok. 35 stopni. To pozwala maksymalnie wykorzystać naturalne promieniowanie słoneczne. Znajdujące się w nich ogniwa fotowoltaiczne stanowią małą elektrownię słoneczną, która dostarcza prąd. Energia pozyskana w ten sposó może ogrzewać wodę, ale takżę zasilać urządzenia czy instalacje, z jakich korzysta się w danym budynku.

W skład instalacji fotowoltaicznej, oprócz modułów PV, wchodzi także inwerter, którego zadaniem jest zamiana pozyskanego prądu stałego w prąd zmienny. Inwerter, czyli inaczej falownik, oraz panele wybiera Klient.

W Enkam Wrocław służymy swoim doradztwem, by wybór ten uwzględniał potrzeby użytkownika oraz warunki miejsca. Pomagamy w doborze pozostałych części instalacji fotowoltaicznej, czyli okablowania, uchwytów, zabezpieczeń.

EnKam Wrocław to:

  • projekty dostosowane do zapotrzebowania energetycznego, jakie sygnalizuje Klient, oraz do warunków miejsca
  • bezpieczny montaż paneli fotowoltaicznych wykonany przez specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia
  • uruchomienie instalacji
  • obsługa serwisowa w razie zgłaszanych problemów.

Kontakt do działów firmy

tel. 501 602 037
biuro@enkam.pl

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.