plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 00-236 Warszawa, Świętojerska 5
  • Telefon: +48 600 720 525
  • E-mail: info@hostpolska.pl

Udostępnij

HoSt rozpoczął swoją działalność w 1991 roku w rezultacie połączenia firm Holec Projects oraz Stork, dwóch uznanych dostawców systemów energetycznych.

Począwszy od 1999 roku HoSt jest w pełni niezależnym podmiotem , którego działalność w 100% koncentruje się na rozwoju i dostarczaniu technologii produkcji energii odnawialnej przy wykorzystaniu biomasy i odpadów.

HoSt posiada rozległe doświadczenie w przetwarzaniu różnorodnych odpadów pochodzących z przemysłu spożywczego czy rolniczego takich jak słoma , sieczka czy koszona trawa.

HoSt zajmuje pozycję wiodącego europejskiego dostawcy systemów bioenergetycznych z ponad 27-letnim doświadczeniem , rozbudowanym serwisem w Europie oraz zespołem ponad 120 inżynierów , którzy projektują, konstruują oraz instalują nasze zaawansowane systemy bioenergetyczne.

Ciągle poszukujemy nowych współpracowników i nieustannie oferujemy staże oraz wsparcie przy pracach dyplomowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej ,,kariera ‘’ ( po holendersku ) dla zapoznania się z aktualnymi wakatami.

Kontakt do działów firmy

Tel: +48 600 720 525
e-mail: info@hostpolska.pl

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.