Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
26
maj 2022

Innowacyjne rozwiązania IT w przemyśle 4.0

Szczegóły wydarzenia

Innowacyjne rozwiązania IT w przemyśle 4.0 to konferencja dotycząca złożonego procesu transformacji technologicznej i organizacyjnej przedsiębiorstw, który obejmuje integrację łańcucha wartości, wprowadzanie nowych modeli biznesowych oraz cyfryzację produktów i usług.

Czynnikiem napędzającym transformację w kierunku przemysłu 4.0 są coraz bardziej zindywidualizowane potrzeby klientów i narastający trend personalizacji produktów i usług. Branża produkcyjna w Polsce i w Europie przechodzi transformację, co dodatkowo podkreśla istotność tematyki konferencji i znaczenie dla rozwoju społecznego i gospodarczego kraju.

Rozsądnie wdrożona automatyzacja IT w przemyśle powoduje usprawnienia, wzrost konkurencyjności, powstanie dodatkowych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych i szereg innych korzyści. Nasz cel to promocja i popularyzacja wyników działalności badawczo - rozwojowej w obszarze rozwiązań IT w przemyśle.

Konferencja finansowana ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Patronat nad wydarzeniem objął Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum.

Innowacyjne rozwiązania IT w przemyśle 4.0 - ZielonaGospodarka.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.