06.05.2025 - 07.05.2025
10.00
Bulwar Filadelfijski 11
87-100 Toruń
730 025 149
ZIELONAGOSPODARKA.PL
W dniach 6-7 maja 2025 r. w Toruniu po raz czwarty odbędzie się Kongres Energetyki Przyszłości, organizowany przez Stowarzyszenie „Z energią o prawie”. To wydarzenie, które przyciąga kluczowych ekspertów, liderów oraz innowatorów sektora energetycznego. Gród Kopernika stanie się areną inspirujących debat i dyskusji nad przyszłością energetyki.
Główne zagadnienia podczas Kongresu to energetyka jądrowa, konkurencyjność przemysłu, sieci elektroenergetyczne, bezpieczeństwo energetyczne, OZE oraz rynek energii.
Tematyka Kongresu
Hasłem IV Kongresu Energetyki Przyszłości jest Synergia Innowacji, która oznacza nowy etap w energetyce, napędzanej przez połączenie przenikających się technologii. Podczas Kongresu eksperci z sektora publicznego, prywatnego i naukowego będą omawiać, jak wspólnie stawić czoła wyzwaniom. Wśród prelegentów pojawią się ekonomiści, prawnicy, analitycy oraz specjaliści z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i pomysłami na przyszłość branży.
Zapisz się już teraz i zagwarantuj sobie miejsce na Kongresie Energetyki Przyszłości 2025. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie https://kep.zeop.pl/zapisy. Rejestracja trwa do 30 kwietnia 2025 r., jednak liczba miejsc jest ograniczona. Nie przegap swojej szansy na udział w wydarzeniu, które kształtuje przyszłość energetyki.