Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
14
paź 2024

Konferencja Green Energy Tricity

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  14.10.2024 - 15.10.2024

 • Adres:

  Żaglowa 11
  80-560 Gdańsk

 • Telefon:

  +48 58 520 77 20

 • E-mail:

  get@ase.com.pl

  https://getase.com/
 • Patronat:

  ZIELONAGOSPODARKA.PL

Konferencja Green Energy Tricity organizowana przez ASE Grupa Technologiczna odbędzie się w dniach 14-15.10.2024. 

Neutralność klimatyczna to jeden z najważniejszych celów, jakie chce osiągnąć ludzkość w przeciągu najbliższych lat. Odnawialne źródła energii są podstawą do zrealizowania tego celu.

ASE Grupa Technologiczna jest jednym z liderów rynku OZE i zarządzania energią. Chce podnieść świadomość przedsiębiorców w zakresie wykorzystania OZE i optymalizacji kosztów energii.

Udział w organizowanej przez Grupa Technologiczna ASE konferencji jest kluczowy dla każdego przedsiębiorcy i inwestora działającego w erze transformacji energetycznej. W trakcie tych dwóch dni organizator zapewni program, który dostarczy praktycznych odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące dekarbonizacji, dostosowane do specyficznych potrzeb Państwa działalności.

W kontekście obecnych wyzwań związanych z transformacją energetyczną Grupa Technologiczna ASE zaplanowała 7 ścieżek tematycznych, które podejmą najważniejsze aspekty dla Państwa branż. Odpowiedzą one na istotne pytania dotyczące przeprowadzenia firmy przez proces dekarbonizacji oraz możliwości skorzystania z finansowych korzyści wynikających z tego przejścia. 

Przez dwa dni konferencji, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z przestrzeni zapewniającej wartościowe interakcje z przedstawicielami ponad 50 firm z różnych sektorów. To niepowtarzalna okazja do zdobycia nowych umiejętności, poszerzenia wiedzy oraz wypracowania efektywnych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa.

Grupa Technologiczna ASE zachęca do zakupu biletów, aby zapewnić sobie dostęp do wszystkich możliwości, jakie oferuje Green Energy Tricity. Rezerwacji na konferencję można dokonać poprzez naszą stronę internetową getase.com

Dziękujemy za wysłane grafiki.