Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
13
cze 2022

Konferencja PSEW 2022

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  13.06.2022 - 15.06.2022

 • Adres:

  Czesława Miłosza 14A
  05-140 Serock

 • Patronat:

  ZIELONAGOSPODARKA.PL

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie branżowe poświęcone energetyce wiatrowej.

Konferencja poświęcona jest odnawialnym źródłom energii oraz rozwojowi rynku energii w aspekcie wdrażania i eksploatacji technologii OZE w Polsce. Wydarzenie umożliwia wymianę doświadczeń i dyskusję na temat wykorzystania odnawialnych źródeł energii w gospodarce narodowej oraz korzyści środowiskowych wynikających z transformacji w kierunku gospodarki niskoemisyjnej.

Wśród kluczowych tematów tegorocznej konferencji znajdą się: nieuniknione zmiany klimatu i rola energetyki wiatrowej w procesie transformacji energetycznej naszego kraju i Europy, wykorzystanie energii odnawialnej do produkcji zielonego wodoru na dużą skalę czy kwestie przyłączenia do sieci i perspektywy biznesowe inwestycji w cPAA. Nie zabraknie również tematu morskiej energetyki wiatrowej, która jest postrzegana jako ważny element zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Polski w najbliższych latach.

Dziękujemy za wysłane grafiki.