Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
20
cze 2023

Konferencja PSEW 2023

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  20.06.2023 - 22.06.2023

 • Adres:

  Czesława Miłosza 14A
  05-140 Serock

 • Telefon:

  +48 789-207-302

 • E-mail:

  event@psew.pl

  https://konferencjapsew.pl/
 • Patronat:

  ZIELONAGOSPODARKA.PL

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie branżowe poświęcone energetyce wiatrowej. Polska stoi obecnie przed bardzo poważnym wyzwaniem, wynikającym ze zmiany klimatu, wojny w Ukrainie, kryzysu gospodarczego oraz nieuniknionej transformacji energetycznej.

Rozwój odnawialnych źródeł energii to dziś polska racja stanu – szczególnie energetyka wiatrowa jest dzisiaj rozwiązaniem problemu ubóstwa energetycznego, dramatycznie wysokich cen energii oraz zależności Polski od importowanych surowców. Jak podają Polskie Sieci Energetyczne, potencjał OZE wskazuje na możliwość produkcji ponad 100 TWh rocznie energii odnawialnej w perspektywie roku 2030, co istotnie przekroczy 50 proc. zapotrzebowania na energię elektryczną w Polsce.

Konferencja PSEW 2023 to odzwierciedlenie kluczowych wyzwań – w trakcie wydarzenia postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak w najbliższych latach będzie kształtowała się krajowa energetyka, która ma zapewnić bezpieczeństwo energetyczne, osiągnąć ambitne cele klimatyczne i uwolnić się od źródeł kopalnych.

To trzydniowe wydarzenie w jednym miejscu skupia kluczowych decydentów, liderów opinii, przedstawicieli samorządów, stowarzyszeń biznesowych i ekologicznych, media oraz całą branżę wiatrową.

Zapisz się na Konferencję PSEW 2023 – tu kształtują się trendy energetyczne!

Dziękujemy za wysłane grafiki.