Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
15
lis 2022

Konferencja wodorowa: KRYZYS ENERGETYCZNY A WZROST ZNACZENIA WODORU

Szczegóły wydarzenia

Kryzys energetyczny a wzrost znaczenia wodoru, to tytuł konferencji, która odbędzie się we wtorek 15 listopada 2022 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ul. Szturmowa 1/3 w Warszawie.

Przez cały dzień uczestnicy konferencji będą rozmawiać o różnych wymiarach tego paliwa przyszłości.

Podczas pierwszej sesji dyskutować będą na temat strategicznych kierunków rozwoju gospodarki wodorowej w Polsce w tym local content, finansowaniu, a także potrzebnych regulacjach.

W drugiej sesji porozmawiają o wodorze w strategiach polskich przedsiębiorstw w tym o wielkoskalowych projektach w Polsce, zastosowaniu tego paliwa w chemii, a także jego transportowaniu i przechowywaniu.

Sesja trzecia poświęcona będzie zastosowaniu wodoru w transporcie. Poruszone zostaną kwestie zastosowania tego paliwa w transporcie drogowym – zarówno ciężkim jak i indywidualnym, jak również w transporcie kolejowym.

Ostatnia czwarta sesja dotyczyć będzie łączenia sektora wodorowego z gazowniczym, nie zabraknie w nim wątków związanych z przygotowaniem infrastruktury do mieszania obu surowców czy wdrażania rozwiązań hydrogen ready.

Organizatorami konferencji są: Klub Energetyczny, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Instytut Energetyki.

Agenda konferencji, lista spikerów i rejestracja na stronie hydrogenconference.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.