Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
23
lis 2023

Którędy po atom? Szkolenie z zakresu energetyki jądrowej

Szczegóły wydarzenia

„Którędy po atom” to nowe szkolenie Bureau Veritas, którego idea i agenda powstała po szeregu spotkań branżowych, a opracował je uznany ekspert w dziedzinie energetyki jądrowej – Adam Rajewski.

Nowa oferta szkoleniowa skierowana jest do osób podejmujących decyzje o kierunkach rozwoju działalności oraz nadzorujących wdrożenia norm, standardów jakościowych. Jest również okazją do tego, aby przedstawić szanse i wyzwania związane z zaangażowaniem przedsiębiorstw w prace na rzecz sektora jądrowego.

Spotkanie kierowane do osób podejmujących decyzje o kierunkach rozwoju działalności oraz nadzorujących wdrożenia norm, standardów jakościowych.

Szkolenie składa się z dwóch modułów:

  • 23.11.2023 – szkolenie online, czas trwania 2h
  • 30.11.2023 – szkolenie stacjonarne, Warszawa, czas trwania 8h

Więcej informacji o szkoleniu oraz jego program można znaleźć pod tym linkiem.

Bureau Veritas Polska wraz z przejęciem w 2016r. laboratoriów AcmeLabs i powołaniem nowej jednostki Bureau Veritas Minerals Laboratories (BVM) stało się liderem w przeprowadzaniu analiz kopalin i wykonywaniu nowoczesnych badań technicznych i laboratoryjnych na potrzeby sektora górniczego i wydobywczego. Z usług BVM korzystają firmy, organizacje i uczelnie z całej Europy, a także z wielu państw afrykańskich.

Dziękujemy za wysłane grafiki.