plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 03-450 Warszawa, ul.Ratuszowa 11
  • Telefon: +48 881 331 080

Udostępnij

Lion Environmental jest niezależną firmą konsultingową działającą w dziedzinie inżynierii środowiska i BHP, stworzoną przez osoby, które chcą pozytywnie zmieniać rzeczywistość.

Nasi założyciele odnosili sukcesy jako dyrektorzy, kierownicy projektów, czy konsultanci w najbardziej prestiżowych firmach konsultingowych z branży. Z biegiem czasu aspiracje naszych założycieli wzrastały ponad firmy, w których pracowali, więc podjęli niezwykle ważną decyzję, aby wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie i stworzyć własną firmę. Zaangażowanie zespołu jest naszym podstawowym fundamentem.

Oferta

Czym się zajmujemy?


Zapewniamy elastyczne i pragmatyczne podejście do usług związanych ze środowiskiem. Gdy podejmiesz decyzję o współpracy z nami, Twoje potrzeby będą zawsze rozpatrywane indywidualnie. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie inżynierii środowiska, geologii i BHP, więc jeśli:​

  • Masz do czynienia z fuzjami czy przejęciami, to pomożemy Ci ograniczyć Twoje zobowiązania związane z potencjalnymi przyszłymi kosztami dotyczącymi zapewnienia zgodności z prawnymi wymaganiami ochrony środowiska i  ze stanem zanieczyszczenia środowiska.
  • Wykonujesz ocenę wdrażania przepisów BHP w zakładzie produkcyjnym, to w oparciu o odwiedziny zakładu i dostępne dokumenty sprawdzimy ich zgodność z wymogami krajowymi i korporacyjnymi.
  • Planujesz budowę lub pozyskiwanie surowców naturalnych, to zapewnimy Ci wsparcie, tj. przeprowadzimy analizę lokalizacji oraz pozyskamy niezbędne pozwolenia zgodne z aktualnymi wymogami prawa.
  • Próbujesz ocenić lub usunąć zanieczyszczenie, to dostarczymy Ci najbardziej  efektywnych kosztowo rozwiązań dostosowanych do twoich potrzeb oraz harmonogramów prac.
  • W końcu, jeśli starasz się aby Twoja firma była bardziej zrównoważona, to wykonamy analizę ilościową procesów w celu minimalizacji kosztów.

Kontakt do działów firmy

Tel: +48 881 331 080
Tel: +48 510 141 063

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.