plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 03-987 Warszawa, Narodowa 31
  • Telefon: 798-235-445
  • E-mail: mk.instalacje.grzewcze@gmail.com

Udostępnij

Ekipą gotową do pracy przy różnych projektach na terenie całej Polski.

Współpracujemy razem od kilku lat, a praca ta pozwoliła nam poznać siebie, swoje umiejętności i co ważne różnice w doświadczeniach z instalacjami, dzięki czemu uzupełniamy swoją wiedzę, a nie powielamy te same przyzwyczajenia.

Wszystkie projekty są dla nas nietypowym i indywidualnym zadaniem. Swoją pracę staramy się dostosować do wymagań domowników, ponieważ każdy dom jest inny, a nawet jeśli budynki są podobne do siebie, to domownicy mogą mieć inne wymagania i oczekiwania, co sprawia, że identyczne domy mają diametralnie rożne systemy i instalacje w środku.

Każdą powierzoną nam inwestycję traktujemy bardzo poważnie, przygotowujemy się do niej od strony teoretycznej, projektowej jak i praktycznej, starając się przy tym doradzić Inwestorowi, które rozwiązania będą najtrafniejsze. Zawsze staramy się wykonywać instalacje i oferować urządzenia znane nam i sprawdzone lub/i uznane na naszym rynku jako dobre jakościowo i niezawodne. Mamy doświadczenie zarówno w instalacjach w domkach jednorodzinnych, pensjonatach, lokalach użytkowych jak i niedużych budynkach deweloperskich/ wielomieszkaniowych. Dlatego nie boimy się żadnych wyzwań.

Nastawiamy się na oferowanie rozwiązań optymalnych dla każdej inwestycji pod wieloma względami, gdyż wbrew pozorom najdroższe i mocno rozbudowane systemy nie zawsze są najlepsze dla danego budynku.

Kontakt do działów firmy

Telefon: 798-235-445

e-mail: mk.instalacje.grzewcze@gmail.com

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.