plus

BIOMAR - 10 lat na rynku fotowoltaiki w Polsce

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-036 Gdynia, Pucka 5
  • Telefon: +48 58 350 16 35
  • E-mail: info@oze-biomar.pl

Udostępnij

Strona główna Katalog firm OZE-BIOMAR SP. Z O.O.

BIOMAR Odnawialne Źródła Energii

BIOMAR - 10 lat na rynku fotowoltaiki w Polsce

Działalność naszej firmy rozpoczęła się ponad 10 lat temu, od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania, z powodzeniem wykonując montaż instalacji fotowoltaicznych – jako wykonawca lub podwykonawca, także w wielu postępowaniach publicznych. Nasze sukcesy to także rola generalnego wykonawcy farm fotowoltaicznych w wielu krajach Unii Europejskiej. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się ilością realizacji oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie Klientów. OZE-Biomar została laureatem plebiscytu TOP Produkt Pomorza w 2017 roku w kategorii Usługi przeprowadzonego pod Patronatem Marszałka woj. pomorskiego.

Obecnie, dzięki rozbudowie struktur sprzedaży oraz własnych ekip instalatorskich, zasięg naszych realizacji obejmuje obszar całego kraju. Nasze zespoły techniczne tworzą instalatorzy posiadający niezbędną wiedzę, uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji instalacji odnawialnych źródeł energii, w tym fotowoltaiki, magazynów energii i pomp ciepła. Właściwe zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż instalacji fotowoltaicznych, zgodnie z normami budowlanymi i zaleceniami producentów paneli fotowoltaicznych i inwerterów, jest objęte gwarancją jakości OZE-Biomar.

Już od ponad 10 lat elektrownie słoneczne od BIOMAR Odnawialne Źródła Energii dostarczają darmową i ekologiczną energię elektryczną polskim rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się doświadczeniem, ilością zrealizowanych przydomowych elektrowni słonecznych oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie naszych Klientów. Dziękujemy za zaufanie!


Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.