plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-299 Gdańsk, Kapitana Karola Olgierda Borchardta 15
  • Telefon: 58-350-82-28
  • E-mail: biuro@plekspol.com.pl

Udostępnij

Firma Plekspol to wiodący dystrybutor tworzyw sztucznych najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy płyty poliwęglanowe (lite, komorowe), płyty pleksi oraz PCW, które dostarczają nam renomowani producenci z całej Europy.

Oferta

Potrzebujesz przezroczystego tworzywa o wyjątkowo dobrych parametrach mechanicznych, ale obawiasz się, że szkło przy pierwszym lepszym uderzeniu może pęknąć? Postaw na najdoskonalsze tworzywo sztuczne, jakim są płyty poliwęglanowe.

Poliwęglan jest nowoczesnym, termoplastycznym tworzywem  o wyjątkowych właściwościach mechanicznych, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako zamiennik szkła. Jednak w przeciwieństwie do niego jest wyjątkowo lekki, a ewentualne pęknięcia nie niosą za sobą ryzyka skaleczenia. Jako marka, doceniamy jego właściwości, dlatego też dystrybuujemy tworzywa sztuczne najwyższej jakości. Nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów z całej Europy, a wśród nich wyróżnić możemy: płyty poliwęglanowe (litekomorowepłyty plexi oraz pcw.

Wszystkie tworzywa posiadają niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne, a dzięki sprawnej logistyce zakupione materiały dostarczamy w każde miejsce w Polsce. Ponadto, prowadzimy elastyczną politykę cenową i dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta poprzez ścisłe dopasowanie oferty do Państwa potrzeb.

 

Kontakt do działów firmy

e-mail: biuro@plekspol.com.pl
Telefon:
58-350-82-28

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.