Pneumat System – producent pneumatyki siłowej, dostawca pneumatyki przemysłowej i warsztatowej, usługodawca na rzecz przemysłu i nowoczesny sklep online dla firm.

Dane kontaktowe

  • Adres: 51-114 Wrocław, Obornicka 160
  • Telefon: 71 325 18 60
  • Fax: 71 325 52 84
  • E-mail: info@pneumat.com.pl

Udostępnij

Pneumat System to dostawca rozwiązań z zakresu pneumatyki siłowej, przemysłowej oraz warsztatowej. Oferta obejmuje także automatykę przemysłową oraz hydraulikę siłową, chemię przemysłową oraz technikę próżniową, natryskową. Firma jest polskim podmiotem gospodarczym, będącym aktywnym na rynku od ponad 45 lat. Pneumat System to nowoczesny sklep internetowy dla firm, w którym kupić można zarówno produkty własne, produkowane przez naszą firmę (siłowniki pneumatyczne, sprężyny gazowe) jak i będące w ofercie dystrybucyjnej. Firma Pneumat jest laureatem wielu nagród, specjalistą od pneumatyki działającym od wielu lat w branży, realizującym także usługi dla przemysłu. Obiorcami oferty firmy jest głównie przemysł, w tym energetyczny - sprawdź nas i Ty!

Słowa kluczowe

siłowniki, zawory, manometry, elektrozawory, pneumatyka, pompy, sprężarki, kompresory, węże, przewody, złącza, szybkozłącza, zbiorniki, narzędzia, chemia, napędy, instalacje

Dziękujemy za wysłane grafiki.