plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 44-200 Rybnik, ul.Kardynała Bolesława Kominka 44
  • Telefon: 512-294-084
  • E-mail: biuro@pweko.pl

Udostępnij

Firma PWeko Sp. z o.o. została założona, aby wspierać inwestorów w realizacji projektów inwestycyjnych. Służymy doradztwem na każdym etapie inwestycji ponieważ wiemy, że ochrona środowiska wiążą się z dużymi wymaganiami, ale wierzymy także, że jest ogromną szansą dla firm. Ochrona środowiska niesie za sobą nowe możliwości i dlatego w celu dostrzeżenia szans i nowych możliwości działania warto jest skorzystać z pomocy doświadczonego partnera.

W polskim ustawodawstwie istnieje szereg regulacji prawnych – ustaw i rozporządzeń – stworzonych w celu skutecznej ochrony środowiska jako całości. Cały czas podejmowane są działania usprawniające ten – i tak już dość złożony – prawny mechanizm chroniący poszczególne komponenty środowiska oraz koncesjonujący korzystanie z jego zasobów. W efekcie w stosunkowo niewielkich odstępach czasu spotykamy się z kolejnymi zmianami brzmienia istniejących ustaw i rozporządzeń, pojawiają się nowe ustawy i związane z nimi akty wykonawcze, a przede wszystkim do polskiego prawa implementowane są zapisy prawa unijnego.

Obowiązki z zakresu ochrony środowiska dotyczą każdego przedsiębiorcy, a nie wywiązywanie się z ustawowych obowiązków związanych z ochroną środowiska może skutkować wieloma przykrymi konsekwencjami. Stąd też, w sposób fachowy i kompleksowy oferujemy Państwu pomoc w dopełnieniu wszystkich ustawowych obowiązków z zakresu ochrony środowiska, jakie spoczywają na Państwa firmie.

Kontakt do działów firmy

tel:512-294-084
tel:512-263-688
e-mail:biuro@pweko.pl

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.