plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-557 Gdańsk, ul. Narwicka 2D
  • Telefon: +48 500 119 161
  • E-mail: biuro@synetik.pl

Udostępnij

Firma Synetik s.c. prowadzi działalność od 1998 r.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których rzetelna realizacja zleceń jest priorytetem. Uważnie słuchamy klientów, analizujemy ich potrzeby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Wysoka jakość przejawia się nie tylko w wykonywanych przez nas produktach, ale także w terminowości ich realizacji.

Zakład i pracownie wyposażone są w nowoczesny sprzęt obsługiwany przez wykwalifikowanych pracowników. Dzięki optymalizacji oczekiwań, możliwości oraz technologii oferujemy wysokiej jakości wyroby za realną cenę.

Zdobyta przez lata wiedza i umiejętności pozwalają nam dobrze dobrać materiał potrzebny do realizacji produktu oraz osiągnąć upragniony efekt przy zachowaniu wszelkich własności dla niego charakterystycznych:

- na etapie wtryskiwania, pod kątem wytrzymałościowym oraz eksploatacyjnym.

Perfekcja działania, doświadczenie konstrukcyjne i efektywność rozwiązań pozwoliły poszerzyć nam szeregi zadowolonych i lojalnych po dzień dzisiejszy klientów.

Oferta

Synetik to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniemDzięki zdobytym umiejętnościom, popartymi praktyką na wielu polach współpracy z Klientami, służymy rzetelnym doradztwem. Wsparcie specjalistów Synetik oferowane jest na etapie, projektowania, druku 3D, realizacji produkcji, technologicznego przetwarzania elementów, a także na każdym etapie wdrażania i uruchamiania projektów, jak również linii produkcyjnych.

Kontakt do działów firmy

Tel: +48 500 119 161
e-mail: biuro@synetik.pl

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.