Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
13
kwi 2023

Transformacja energetyczna i przyszłość energetyki w Polsce. 37. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & 7. OZE POWER

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  13.04.2023 - 14.04.2023

 • Adres:

  al. Jana Pawła II 21
  00-854 Warszawa

 • E-mail:

  info@mmcpolska.pl

  https://konferencjaeuropower.pl/
 • Patronat:

  ZIELONAGOSPODARKA.PL

Najważniejsze wydarzenie skierowane do sektora energetycznego po raz kolejny zgromadzi przedstawicieli zarządów kluczowych dla rynku podmiotów, administracji rządowej, ekspertów, przedstawicieli świata nauki oraz członków izb gospodarczych i stowarzyszeń branżowych.

Eksperci porozmawiają m.in. na temat filarów transformacji energetycznej i Polityce Energetycznej Polski do 2040 roku, wpływie wojny w Ukrainie na kształt procesów transformacyjnych w Polsce na tle Europy, efektywności energetycznej w dobie kryzysu oraz ochronie infrastruktury krytycznej. Następnie przeanalizowane zostaną zagadnienia dotyczące przygotowania infrastruktury energetycznej pod rozwój OZE oraz przyszłości Karty Efektywnej Transformacji Sieci Dystrybucyjnych polskiej energetyki.

Prelegenci zastanowią się również, w jaki sposób pobudzić proces digitalizacji w energetyce. Zostaną rozważone takie kwestie jak m.in.: transformacja a nowe technologie, rozwój digitalizacji a ograniczanie emisji, bariery w digitalizacji energetyki i zmiany strukturalne w sektorze energetyczno-gazowym itp.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2023 roku w The Westin Warsaw Hotel w Warszawie.

Dziękujemy za wysłane grafiki.