Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
9
maj 2023

Transport Logistic 2023

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  09.05.2023 - 12.05.2023

 • Godzina rozpoczęcia:

  +49 89 949-20271

 • Adres:

  Am Messesee 2
  81829 Monachium

 • E-mail:

  exhibitor@transportlogistic.de

  https://transportlogistic.de/en/

Wiodące międzynarodowe Targi Logistyki, Mobilności, IT i Zarządzania Łańcuchem Dostaw ponownie wypełnią dziesięć hal i obejmą powierzchnię wystawienniczą około 110 000 metrów kwadratowych.

Wiele dużych firm w branży, takich jak Dachser, DB Schenker, DHL, DP World, DSV, Geodis, Maersk, Kühne + Nagel czy Rhenus już się zarejestrowało. Wśród nowych wystawców znalazły się takie firmy jak Hellmann Worldwide Logistics, TST z ​​Worms czy Arkas Lojistik z Turcji.

Stefan Rummel, dyrektor generalny Messe München, jest zadowolony, że „tak wiele znanych firm ponownie pojawi się na targach w przyszłym roku. Informacje zwrotne od naszych klientów pokazują, jak ważne są specjalistyczne targi. To tutaj decydenci z całego świata spotykają się na kilka dni, aby dyskutować i robić interesy”.

Uwe Brinks, dyrektor generalny DHL Freight, może tylko potwierdzić, że: „Transport Logistic to jedne z wiodących światowych targów logistycznych, na których spotykają się klienci i partnerzy oraz dyskutują o ważnych wydarzeniach i trendach w branży. Po przerwie spowodowanej pandemią nie możemy się doczekać, aż ponownie będziemy mogli powitać licznych gości na targach, aby zaprezentować innowacje i rozwiązania dla logistyki jutra.”

Dziękujemy za wysłane grafiki.