Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
9
mar 2022

V Forum Operatorów Farm Wiatrowych

Szczegóły wydarzenia

  • Termin:

    09.03.2022 - 10.03.2022

  • Adres:

    ul. Powstańców Warszawy 10
    81-718 Sopot

Organizowane od 2017 roku Forum Operatorów Farm Wiatrowych już na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych spotkań przedstawicieli branży wiatrowej w Polsce i regionie CEE.

Pomimo pandemii i związanych z nią obostrzeniami nie zwolniliśmy tempa, dlatego w przyszłym roku wracamy ze zdwojoną siłą i zapraszamy na V edycję FOFW, która odbędzie się 9-10 marca 2022 roku w Sopocie.

Forum to miejsce kształtowania się rzeczywistości i wyznaczania trendów w bliższej i dalszej perspektywie. Wyjątkowy program tego wydarzenia tworzą czołowe dla branży autorytety i eksperci, którzy biorą pod uwagę obecną sytuację ekonomiczno-polityczną, aby mówić o najbardziej aktualnych wyzwaniach przed którymi stoi cały sektor. Nasze wydarzenie to wiele godzin merytorycznych rozmów, prelekcji, a wszystko w kameralnej atmosferze, która sprzyja nawiązywaniu biznesowych kontaktów.

Podczas nadchodzącego FOFW omawiane będą tematy związane z eksploatacją i utrzymaniem farm wiatrowych, odbędą się specjalistyczne warsztaty poświęcone zagadnieniom obsługi i utrzymania lądowych farm wiatrowych zarówno w obszarze komercyjnym, jak i technicznym.

Dziękujemy za wysłane grafiki.