plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 62-002 Suchy Las, Nektarowa 2
  • E-mail: e-mail: info@vaneco.pl

Udostępnij

Firma Vaneco została założona w roku 1979 przez Juliusza Połczyńskiego, absolwenta Wydziału Technologii Drewna Akademii Rolniczej w Poznaniu. Od początku swojej działalności siedziba firmy mieści się w podpoznańskim Jelonku.

Mała rodzinna firma, nosząca początkowo nazwę Plastpol, rozrosła się w prężnie działające przedsiębiorstwo - Vaneco. Firma sukcesywnie rozszerza pole swojej działalności. Na przestrzeni prawie 40-tu lat w firmie produkowano równolegle wyroby z wielu branż. Atutem firmy była zawsze duża elastyczność w zakresie możliwości produkcyjnych, co do dziś jest głównym celem firmy w codziennej pracy. Dzięki temu liczba firm współpracujących z Vaneco stale rośnie, a wyroby firmy sprzedają się z powodzeniem zarówno w Polsce i za granicą.

Założyciel firmy Juliusz Połczyński jest autorem kilkunastu patentów, takich jak m.in.:
- strzykawka jednorazowa samoniszcząca się po użyciu,
- metoda utwardzania powierzchni drewnianych,
- jednorazowa szczoteczka do mycia zębów z porcją świeżej pasty.

Od wielu lat firma Vaneco współpracuje z niemiecką firmą Greenlife, mającą w swojej ofercie m.in. systemy do pozyskiwania wody deszczowej i wykorzystywania jej w ogrodzie oraz gospodarstwie domowym. Współpraca dotyczy zarówno zleceń produkcyjnych, jak również konsultingowych, polegających na znajdowaniu przez firmę Vaneco najlepszych rozwiązań technicznych, gotowych do zastosowania w firmie Greenlife.

Kontakt do działów firmy

e-mail: info@vaneco.pl

fax: (0-61) 8125-292

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.