Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
14
mar 2024

Wodór, biogaz, biometan - kluczowe technologie i paliwa w dekarbonizacji przemysłu

W dniach 14-15 marca 2024 w Gdyni odbędzie się druga edycja wydarzenia "Wodór, biogaz, biometan - kluczowe technologie i paliwa w dekarbonizacji przemysłu". Rejestracja na konferencję już się rozpoczęła. 

Biorąc pod uwagę rozpęd jakiego nabrało zainteresowanie potencjałem inwestycji wodorowych, biogazowych i biometanowych w polskiej gospodarce powermeetings.eu organizuje kolejną edycję konferencji, w trakcie której stworzy miejsce do dyskusji i wymiany doświadczeń, tak aby pozytywnie przyczynić się do popularyzowania wiedzy na temat technologii oraz możliwości wykorzystania tych paliw w dekarbonizacji przemysłu.

Agenda konferencji jest niezwykle bogata w wartościowe panele i dyskusje, w które zaangażowani będą uznani eksperci branży. Omówione zostaną m.in. główne założenia i działania w kierunku dekarbonizacji przemysłu oraz wykorzystania gazów odnawialnych, finansowanie projektów wodorowych, biogazowych i biometanowych, jak i technologie wodorowe w przemyśle, ciepłownictwie, transporcie. Drugi dzień zostanie poświęcony na warsztaty oraz wizytę studyjną. 

Więcej informacji o wydarzeniu: https://powermeetings.eu/wodor-biogaz-biometan-technologia-paliwa-dekarbonizacja-przemyslu/

Dziękujemy za wysłane grafiki.