Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
8
paź 2021

Wspólna Kaczka 2021

Szczegóły wydarzenia

Przed nami XXI edycja spotkania biznesu morskiego Wspólna Kaczka 2021, która odbędzie się 8 października br. w hali Gdynia Arena.

Jak zwykle spotkają się przedstawiciele wszystkich największych firm polskiej branży morskiej: portów, przedsiębiorstw żeglugowych, firm spedycyjnych i logistycznych, stoczni, a także podmiotów z nimi współpracujących, jak również agenci, maklerzy, brokerzy, rzeczoznawcy i ubezpieczyciele morscy. Wśród zaproszonych gości są również przedstawiciele resortu infrastruktury oraz pomorscy i trójmiejscy samorządowcy. Mamy nadzieję, że pojawią się także goście zagraniczni związani z gospodarką morską. Tak liczna i reprezentatywna obecność podkreśla wagę i znaczenie spotkania, w którego trakcie pod jednym dachem zasiadają przyjaciele, współpracownicy i konkurenci.

Jednak ze względu na pandemię COVID-19 tegoroczna edycja odbędzie z zachowaniem wytycznych reżimu sanitarnego. Chcemy zapewnić wszystkim gościom możliwości zawierania nowych relacji i podtrzymywania dotychczasowych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i w bezpiecznym środowisku.

Dziękujemy za wysłane grafiki.