Wynik wyszukiwania - " przetargi" - Wiadomości

Wszczęto postępowanie lokalizacyjne dot. sieci przesyłowej 400 kV dla elektrowni jądrowej na Pomorzu

Pomorski Urząd Wojewódzki wszczął postępowanie ws. decyzji o lokalizacji inwestycji dot. sieci przesyłowej 400 kV Choczewo–Żarnowiec w związku z budową elektrowni jądrowej w gminie Choczewo na Pomorzu - podała pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Anna Łukaszewska-Trzeciakowska.
05.09.2023

PGE i Ørsted zakontraktowały statki do instalacji kabli dla Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica

Grupa PGE i Ørsted podpisały kontrakty na ułożenie i podłączenie kabli wewnętrznych i kabli eksportowych dla Baltica 2 – jednego z dwóch etapów Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica. Wcześniej rozstrzygnęły przetargi na dostawę morskich kabli eksportowych, które zostaną wykorzystane do wyprowadzenia mocy z morskich elektrowni wiatrowych na ląd.
05.09.2023

Częstochowa odbiera poprawione autobusy gazowo-elektryczne i zamawia elektryki

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie odebrało już 10 z 24 poprawionych przez Autosana autobusów miejskich o napędzie hybrydowym gazowo-elektrycznym. Częstochowski samorząd ostatnio ogłosił też przetarg na cztery nowe autobusy elektryczne, dofinansowane z UE.
20.10.2021

Gdańscy radni PiS interweniują w sprawie przetargu na zakup samochodów elektrycznych

Mamy wątpliwości co do tego, czy przetargi w Gdańsku odbywają się zgodnie z prawem zamówień publicznych - oświadczyli w poniedziałek radni Prawa i Sprawiedliwości. Ich zdaniem, w czasie rozpisywania przetargu na dostawę ośmiu aut elektrycznych dla jednostek miejskich mogło dojść do nieprawidłowości.
21.09.2021

Metropolia ogłasza przetarg grupy zakupowej na energię elektryczną

Przetarg na zakup energii elektrycznej przez grupę zakupową obejmującą 115 zamawiających ogłasza Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia (GZM). Metropolia na wrzesień przygotowuje też przetarg grupy zakupowej na gaz.
20.08.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.