Wynik wyszukiwania - "bon energetyczny" - Wiadomości

Senat za poprawkami do ustawy ws. osłon dla odbiorców energii

Czasowe zwolnienie gospodarstw domowych z opłaty mocowej, które miałoby dodatkowo ograniczyć prognozowany od 1 lipca wzrost rachunków za energię elektryczną, przewiduje jedna z poprawek, jaką do ustawy ws. osłon dla odbiorców energii zaproponował w środę Senat.
22.05.2024

Senat rozpoczął posiedzenie. Zajmie się m.in. ustawą o bonie energetycznym

Senat w środę przed południem rozpoczął posiedzenie; zajmie się m.in. ustawą o bonie energetycznym, nowelizacją ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, a także ustawą o wspieraniu rodziców w aktywności zawodowej oraz w wychowaniu dziecka.
22.05.2024

Rząd przyjął projekt ustawy o bonie energetycznym

Wicepremier i szef Ministerstwa Cyfryzacji Krzysztof Gawkowski (Lewica) poinformował, że rząd przyjął projekt ustawy o bonie energetycznym. We wtorek wyjazdowe posiedzenie rządu odbyło się w Katowicach.
07.05.2024

Wnioski o wypłatę bonu energetycznego od 1 sierpnia do 30 września

Wnioski o wypłatę bonu energetycznego trzeba będzie złożyć od 1 sierpnia do 30 września 2024 r. – przewiduje projekt ustawy w tej sprawie. Cel ustawy to m.in. przedłużenie na drugą połowę roku osłon związanych z cenami energii.
04.05.2024

W poniedziałek Stały Komitet Rady Ministrów zajmie się m.in. bonem energetycznym

Stały Komitet Rady Ministrów w poniedziałek zajmie się m.in. projektem ustawy o bonie energetycznym, rewizją Krajowego Planu Odbudowy, a także Wieloletnim Planie Finansowym Państwa na lata 2024-2027 - poinformował w piątek przewodniczący Stałego Komitetu RM Maciej Berek.
27.04.2024

Dziękujemy za wysłane grafiki.