Wynik wyszukiwania - "złom" - Wiadomości

KAS zatrzymała nielegalny transport 25 ton złomu z Niemiec

Transport 25 ton złomu, który nielegalnie został wwieziony do Polski z Niemiec, zatrzymali funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej ze Zgorzelca (Dolnośląskie).
12.10.2023

Miejski recykling - Tarnów zarobił ponad milion złotych na sprzedaży złomu

Powiat tarnowski zarobił ponad milion złotych na sprzedaży złomu. Do skupu złomu trafił bowiem stary most na Dunajcu, który trzeba było rozebrać, bo groził katastrofą komunikacyjną. Pieniądze ze sprzedaży złomu nie załatały oczywiście dziury w budżecie powiatu, bo potrzeby są o wiele większe.
11.10.2022

Buda: chcemy, aby KE przyjrzała się eksportowi złomu

Chcemy, aby Komisja Europejska przyjrzała się dostępności złomu w Europie i zjawisku eksportu złomu - powiedział w czwartek minister rozwoju i technologii Waldemar Buda. Jak dodał, złom powinien być traktowany jak surowiec strategiczny.
22.04.2022

Dolnośląskie. Śledztwo ws. sprzedaży jako złom metalu radioaktywnego

Policja prowadzi śledztwo w sprawie narażenia życia i zdrowia poprzez niewłaściwe obchodzenie się z materiałem radioaktywnym. Dwaj mężczyźni w Mirkowie pod Wrocławiem jako złom sprzedali metal, który był promieniotwórczy.
19.02.2022

Cronimet PL Sp. z o.o.

stal, złom, nabrzeże, Szczecin, Mielec, Inowrocław, Herby, złom stali stopowych, kwasówka, nierdzewka, złom stali narzędziowej, HSS, narzędziówka, węgliki spiekane, złom stalowy, złom czarny, złom poprodukcyjny, złom metali kolorowych, miedź, brąz, mosiądz, aluminium, surowce, żelazostopy, katody, gran

Dziękujemy za wysłane grafiki.