plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 82-200 Malbork, ul. Boczna 7A
  • Telefon: tel: 55 617 23 05
  • E-mail: biuro@KDPinvest.com

Udostępnij

W zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Współpraca z największymi producentami paneli fotowoltaicznych jak i firmami instalacyjnymi pozwala nam na obsługę nawet najbardziej wymagających inwestycji. W ciągu krótkiego czasu działalności firmy wykonaliśmy ponad kilkaset mikroinstalacji w domach jednorodzinnych o mocy od 2 kW do 10 kW, kilkadziesiąt instalacji naziemnych o mocy ponad 40 kW oraz wiele innych realizacji, które realizowane są każdego dnia.

Oferta

Gwarancją zadowolenia naszych klientów jest stosowanie w naszych instalacjach paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz podzespołów najwyższej jakości. Poprawność instalacji zapewniamy poprzez współpracę z wykwalifikowanymi ekipami monterskimi. Naszym klientom oferujemy również bezpłatny serwis.

Montaż paneli fotowoltaicznych jest opłacalną i ekologiczną inwestycją. Panele słoneczne zamieniają energię ze słońca bezpośrednio w elektryczną. Jest to, więc najprostszy sposób na zminimalizowanie kosztów własnych związanych z użytkowaniem energii. Inwestując w panele fotowoltaiczne stajemy się producentem (Prosumentem) energii elektrycznej, której nadwyżki możemy odsprzedawać do sieci energetycznej. Inwestycję w instalację fotowoltaiczną możemy odliczyć od podatku dochodowego. Istnieje również możliwość sfinansowania jej z preferencyjnego kredytu lub dotacji rządowej.

Zapraszamy do kontaktu, naszego sklepu internetowego oraz skorzystania z kalkulatora opłacalności instalacji fotowoltaicznej

Kontakt do działów firmy

tel: 55 617 23 05
email: biuro@KDPinvest.com

Słowa kluczowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.