Wynik wyszukiwania - "łańcuch wartości" - Wiadomości

Kontrakty dla setek firm i tysiące nowych miejsc pracy - „mały atom” wzmocni polski łańcuch wartości

Silne wsparcie udzielone przez administrację amerykańską projektowi budowy nad Wisłą floty małych reaktorów modułowych (SMR) w technologii BWRX-300 - to doskonała wiadomość dla całej polskiej gospodarki. „Naliczyliśmy, że około 80 firm w naszym kraju posiada niezbędne kompetencje i doświadczenie, aby realizować projekty nuklearne. Kolejnych 250 ma potencjał odpowiedni do tego, aby do nich dołączyć” - mówi Tadeusz Woszczyński, country manager Hitachi zarządzający w Polsce, Austrii, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich.
08.04.2024

Prezentacja raportu „Łańcuch wartości gospodarki wodorowej”

Klub Energetyczny, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytut Energetyki serdecznie zapraszają na prezentację raportu „Łańcuch wartości gospodarki wodorowej w Polsce”, która odbędzie się 11 maja o godz. 9.30 w budynku Uniwersytetu Warszawskiego ul. Dobra 55 wejście od ul. Browarnej.
09.05.2023

Łańcuch wartości energetyki jądrowej w Polsce

Przygotowania do budowy dużych elektrowni atomowych i małych - modułowych, możliwości zaangażowania polskich przedsiębiorstw oraz sposoby finansowania inwestycji to główne tematy konferencji zatytułowanej „Łańcuch wartości energetyki jądrowej w Polsce”.
02.02.2023

Już dzisiaj prezentacja raportu Łańcuch wartości energetyki jądrowej w Polsce

Celem raportu pt. Łańcuch wartości energetyki jądrowej w Polsce jest zdefiniowanie kluczowych czynników sukcesu rozwoju energetyki jądrowej w Polsce oraz ocena zdolności i określenie warunków, które muszą spełnić krajowe przedsiębiorstwa, aby w optymalny sposób uczestniczyć w tym procesie (maksymalizując udział tzw. local content).
26.01.2023

Aker zainwestuje miliony funtów w łańcuch wartości dla pływających farm wiatrowych w Szkocji

Aker Offshore Wind poinformował o uruchomieniu pakietu inwestycyjnego o wartości 235 mln funtów w ramach współpracy z Ocean Winds - spółką joint venture Engie i EDP Renewables, aby wzmocnić łańcuch dostaw na potrzeby nowej fali rozwoju pływających morskich farm wiatrowych u wybrzeży Szkocji.
24.12.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.