Wynik wyszukiwania - "negocjacje" - Wiadomości

MKiŚ: Czesi pracują nad odpowiedzią na polską propozycję ws. Turowa

Strona czeska pracuje nad swoją propozycją spornego artykułu umowy w sprawie kopalni Turów i odpowiedzi na naszą propozycję - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik resortu klimatu i środowiska Aleksander Brzózka.
08.11.2021

Moskwa: w piątek liczymy na koniec negocjacji ws. Turowa, choć umowa z Czechami nie zostanie jeszcze podpisana

Przy dobrej woli Czechów jedno piątkowe spotkanie powinno wystarczyć, aby zakończyć negocjacje ws. Turowa, choć podpisanie umowy międzyrządowej i tym samym wycofanie skargi Czech z TSUE może zająć jeszcze trochę czasu - powiedziała PAP minister klimatu i środowiska Anna Moskwa.
05.11.2021

Premier: będziemy dyskutować nad wspólnymi zakupami gazu w UE

Wspólne zakupy gazu pozwalają uzyskać niższą cenę, będziemy dyskutować na ten temat na forum UE - zapowiedział w środę premier Mateusz Morawiecki na szczycie UE w Słowenii.
07.10.2021

MFIPR: Fundusz Sprawiedliwej Transformacji. Negocjacje z Komisją Europejską

Trwają negocjacje z Komisją Europejską (KE) o rozszerzeniu wsparcia z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji (FST). Polski rząd zabiega, by pieniądze z FST trafiły również do województwa lubelskiego, łódzkiego oraz małopolskiego. Dziś odbyło się kolejne spotkanie z KE, któremu przewodniczył wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda.
14.07.2021

Kontynuacja rozmów w sprawie kopalni w Turowie

We wtorek 28 czerwca w Pradze toczyły się dalsze rozmowy w sprawie KWB Turów. To trzecie spotkanie polskiej delegacji ze stroną Czeską.
30.06.2021

Przydacz: jesteśmy na ostatniej prostej negocjacji z Czechami ws. kopalni Turów

Z całą pewnością jesteśmy na ostatniej prostej negocjacji z Czechami ws. kopalni Turów; mam nadzieję, że w perspektywie następnych dni dojdzie do finalizacji umowy, która jest trudna, skomplikowana i dlatego wymaga tak żmudnych prac negocjacyjnych – mówił wiceszef MSZ Marcin Przydacz.
29.06.2021

WP Law Kancelaria Prawna Woźniccy & Partners sp.j.

Prawo ochrony środowiska i sprawy środowiskowe
ocena oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko,pomoc w uzyskaniu decyzji środowiskowych,przywrócenie stosunków wodnych,prawo,prawo ochrony środowiska,system kaucyjny,audyty karne,audyty cywilne,doradztwo prawne,doradztwo prawne dla osób prawnych,doradztwo prawne spółek,doradztwo prawne NGO,doradztwo prawne dla osób fizycznych,postępowania przedsądowe,negocjacje,likwidacja szkód,likwidacja szkód środowiskowych,obsługa postępowań administracyjnych,obsługa postępowań sądowo-administracyjnych,ocena oddziaływania postępowania na środowisko,audyty administracyjne

Dziękujemy za wysłane grafiki.