Wynik wyszukiwania - "ładowanie " - Wiadomości

Za mało prądu do e-aut!

Do publicznych ładowarek już wkrótce zaczną się ustawiać kolejki samochodów. Polsce mogą grozić finansowe kary za niespełnienie wymogów przygotowywanego właśnie przez UE rozporządzenia - informuje w poniedziałek "Rzeczpospolita".
13.06.2022

POPiHN: Rośnie liczba stacji paliw w sieciach niezależnych sprzedawców

Rośnie liczba stacji paliw w sieciach niezależnych sprzedawców. Mniejsze stacje będą wchodzić na rynek ładownia pojazdów elektrycznych, w ślad za dużymi rynkowymi graczami - oceniła Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego
04.02.2022

Elektrobusy od Mercedesa coraz bliżej Gdyni

Już wkrótce do Gdyni trafią nowoczesne i ekologiczne elektrobusy Mercesed-Benz eCitaro. Obecnie na trwa montaż dodatkowego wyposażenia wewnątrz pojazdów, które obfituje w innowacyjne rozwiązania. Autobusy posiadać będą m.in. antywirusową klimatyzację czy zeroemisyjne ogrzewanie, pozbawione agregatu spalinowego.
13.12.2021

DB Schenker rozpoczyna współpracę z Volta Trucks, aby szybciej zmienić flotę pojazdów miejskich na elektryczne

Już kilka dni po zakończeniu konferencji COP 26 w Glasgow nawiązanie ścisłej współpracy potwierdziły firmy DB Schenker, jeden z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie i lider europejskiego transportu lądowego oraz Volta Trucks - wiodący producent i dostawca usług w zakresie innowacyjnych elektrycznych pojazdów użytkowych.
01.12.2021

INPOST buduje stacje ładowania elektryków

InPost – lider wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie – we współpracy z GreenWay Polska rozpoczął budowę sieci stacji ładowania dla samochodów elektrycznych. Stacje znajdą się w centrach dystrybucyjnych InPost oraz przy Paczkomatach®.
26.11.2021

PIE: cena i mała dostępność punktów ładowania to bariery rozwoju elektromobilności

Głównymi barierami rozwoju elektromobilności są cena i mała dostępność punktów ładowania - uważają analitycy Polskiego Instytutu Ekonomicznego (PIE). Dodali, że Polska posiada obecnie ok. 0,8 proc. wszystkich takich punktów w Unii Europejskiej.
01.10.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.