Wynik wyszukiwania - " nagrody" - Wiadomości

Nagrody gospodarcze Forum Wizja Rozwoju

Pierwszy dzień tegorocznego Forum Wizja Rozwoju zakończyła gala, podczas której wręczone zostały Nagrody Gospodarcze. To honorowe wyróżnienia, którymi organizatorzy Forum promują przedsiębiorstwa za znaczące osiągnięcia gospodarcze, wpływające na rozwój narodowej gospodarki. Gościem specjalnym wydarzenia był szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki.
20.06.2023

Polskie uzdrowiska walczą o eko-nagrodę

Znamy już uczestników VII edycji konkursu EKO HESTIA SPA, w ramach którego nagradzane są polskie uzdrowiska podejmujące kompleksowe, długofalowe działania, inwestycje oraz inicjatywy na rzecz ochrony środowiska. Do tegorocznej edycji programu zgłosiło się aż 9 uzdrowisk, które będą walczyć o nagrodę w wysokości 100 tys. zł.
09.08.2022

Które polskie uzdrowisko okaże się najbardziej „eko”? Finaliści nagrody EKO HESTIA SPA

Już w grudniu dowiemy się, do którego z polskich uzdrowisk trafi kolejne 100 tysięcy złotych – główna nagroda w VI edycji konkursu EKO HESTIA SPA, ufundowana przez sopocką Grupę ERGO Hestia. Do ścisłego finału VI edycji konkursu nominowano 4 uzdrowiska: Muszynę i Rabkę, Nałęczów oraz Ustkę.
23.11.2021

Startuje projekt „ZmieniaMY nasze osiedla”

innogy Polska z Grupy E.ON szuka inicjatyw proekologicznych realizowanych przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe z Warszawy. Można je zgłosić w konkursie „ZmieniaMY nasze osiedla”. Dla trzech najciekawszych przewidziane są nagrody – zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych o mocy 20 kWp każda. Zgłaszać można działania o różnej skali, począwszy od zasadzenia drzew i łąk kwietnych, po uruchomienie stacji ładowania pojazdów elektrycznych i budowę energooszczędnego oświetlenia.
05.11.2021

Plebiscyt Ambasador Polski 2021 – KGHM docenia zaangażowanie w budowaniu marki Polski na świecie

Prezes Polskiej Agencji Kosmicznej Grzegorz Wrochna, wybitny tancerz baletowy Wiesław Dudek oraz brązowi medaliści Europy w AMP Futbol zostali laureatami trzeciej edycji plebiscytu KGHM Ambasador Polski 2021. Nagrodę specjalną prezesa KGHM otrzymała Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, a nagrodę publiczności – polscy strażacy walczący z pożarami w Grecji. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent RP.
18.10.2021

Shanghai Electric prezentuje swoje produkty na SNEC 2021 – na pierwszy plan wysuwa się nowy system zarządzania akumulatorem

Shanghai Electric Guoxuan New Energy Technologyzaprezentowała swoje rozwiązania energetyczne stworzone, aby przyczynić się do neutralności węglowej, podczas XV edycji międzynarodowych targów i konferencji poświęconych branży fotowoltaicznej i inteligentnej energii International Photovoltaic Power Generation and Smart Energy Conference & Exhibition (SNEC 2021), które niedawno odbyły się w Szanghaju.
29.06.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.