Wynik wyszukiwania - "audi" - Wiadomości

Były szef Audi chce przyznać się do winy w procesie dotyczącym tzw. Dieselgate dotyczącym emisji

Były prezes niemieckiego producenta samochodów Audi, Rupert Stadler, chce przyznać się do winy w procesie o oszustwo związane z podawaniem emisji spalin, tzw. Dieselgate i złożyć obszerne zeznania. Jeśli przyzna się do winy i zapłaci karę finansową, otrzyma wyrok w zawieszeniu. Stadler chce złożyć zeznanie za dwa tygodnie – informuje w środę portal dziennika „Welt”.
03.05.2023

Elektryczny Tuk-Tuk od Audi

Elektryczny Tuk Tuk jest eksperymentem mającym na celu sprawdzenie zastosowania odnowionych akumulatorów e-Tron w pojazdach e-mobilnych o mniejszej mocy.
29.07.2022

Audi i VW wchodzą w partnerstwo recyklingu baterii EV

Volkswagen (VW) i Audi nawiązały współpracę z Redwood Materials w celu recyklingu swoich akumulatorów do pojazdów elektrycznych (EV).
15.07.2022

Audi namawia innych producentów do odejścia od paliw kopalnych

CEO Audi Markus Duesmann stwierdził, że europejscy producenci samochodów powinni odzwyczaić się od paliw kopalnych do 2040 roku. Wezwał też do szybszej rozbudowy infastruktury energii odnawialnej.
24.04.2022

Baterie sodowo-jonowe CATL wyprą ze światowego rynku lit

Pierwsza generacja baterii sodowo-jonowych chińskiego giganta CATL wejdzie na rynek w 2023 roku. Jeśli firma nadrobi opóźnienie w gęstości energii, nowa technologia może stać się bardziej konkurencyjna niż rozwiązania oparte na licie.
17.08.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.