Wynik wyszukiwania - "ebi" - Wiadomości

EBI: Polacy są świadomi konsekwencji zmiany klimatu, ale potrzebują więcej wiedzy na ten temat

Polacy są świadomi konsekwencji zmiany klimatu, ale potrzebują więcej wiedzy na temat rozwiązań w tej dziedzinie - wynika z badania Europejskiego Banku Inwestycyjnego dot. zrozumienia problemu zmiany klimatu. Pierwsze miejsce w badaniu zajęli obywatele Finlandii, a następnie Luksemburga i Szwecji.
08.07.2024

Enea podłączy 4,3 GW nowych mocy wytwórczych OZE

Enea zawarła z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI) umowę kredytu inwestycyjnego, a pozyskany 1 mld zł zostanie przeznaczony na inwestycje w obszarze dystrybucji - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.
23.12.2023

EBI udzieli kredytu właścicielowi sieci sklepów Biedronka na poprawienie efektywności energetycznej

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) udzieli Jeronimo Martins Polska, właścicielowi sieci sklepów Biedronka, finansowania w wysokości 1,5 mld zł na wsparcie inwestycji w efektywność energetyczną w całej sieci.
18.12.2023

Prezydent Francji na konferencji EBI: należy wspierać technologie niskoemisyjne, w tym jądrowe

Należy wspierać technologie niskoemisyne, w tym jądrowe, by sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed Europą transformacja energetyczna i klimatyczna - oświadczył we wtorek prezydent Francji Emmanuel Macron w nagraniu wideo, adresowanym do uczestników corocznej konferencji Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI).
01.03.2023

Zintegrowana strategia multienergetyczna bp Polska

W obliczu narastającego na całym świecie popytu na energię oraz cywilizacyjnych wyzwań ekologicznych, kluczowym celem dla tradycyjnych koncernów paliwowych staje się ewolucja w kierunku nowoczesnych przedsiębiorstw multienergetycznych. Podczas tegorocznej konferencji PSEW w Serocku mieliśmy okazję porozmawiać na ten temat z Bogdanem Kucharskim, prezesem bp Polska.
07.09.2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.