Wynik wyszukiwania - "mrit " - Wiadomości

Minister Buda: rozwiązania dot. bezpośrednich linii energetycznych w najbliższym czasie na posiedzeniu rządu

Razem z minister klimatu Anną Moskwą pracujemy nad rozwiązaniami dotyczącymi bezpośrednich linii energetycznych, będzie to w najbliższym czasie przedmiotem prac Rady Ministrów i parlamentu - poinformował we wtorek minister rozwoju i technologii Waldemar Buda.
22.11.2022

Buda dla "Pulsu Biznesu": energia będzie, martwimy się o cenę

Energia będzie, martwimy się tylko o jej cenę. Dlatego Polska zaproponuje Brukseli wprowadzenie zmian na rynku energii, a duzi producenci dostaną pomoc wartą kilka miliardów złotych — mówi na łamach "Pulsu Biznesu” minister rozwoju i technologii Waldemar Buda.
08.09.2022

MRiT przejmie obsługę i finanse Pełnomocnika Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej

Rząd przygotował projekt rozporządzenia przenoszący obsługę i finanse Pełnomocnika Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej do Ministerstwa Rozwoju i Technologii z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej - poinformowano w czwartek na stronach KPRM.
11.08.2022

MRiT skierowało do konsultacji zieloną księgę certyfikacji zamówień publicznych

Ministerstwo Rozwoju i Technologii skierowało do konsultacji zieloną księgę certyfikacji zamówień publicznych, która jest jednym z elementów Polityki zakupowej państwa - poinformował podczas wtorkowej konferencji prasowej wiceminister rozwoju i technologii Mariusz Golecki.
15.03.2022

Szef MRiT: Polska powinna dostać więcej pieniędzy na transformację

Kraje jak nasz, z energetyką opartą na węglu, powinny dostać więcej środków na transformację – mówi "Dziennikowi Gazecie Prawnej" minister rozwoju i technologii Piotr Nowak. Kraje wyżej rozwinięte weszły na technologiczny szczyt, wciągnęły drabinę i mówią nam: wspinajcie się. To nie fair – uważa.
05.01.2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.