Wynik wyszukiwania - "platforma" - Wiadomości

Konferencja Polskiej Platformy LNG i bioLNG. Na jakim etapie jesteśmy?

Polska Platforma LNG i bioLNG po raz kolejny stanęła na wysokości zadania, oferując tym, którzy wybrali się na jej tegoroczną konferencję, dwa dni konkretnych, niezwykle merytorycznych prezentacji i dyskusji.
05.12.2023

Platforma internetowa wspomagająca zarządzanie morskimi obszarami chronionymi

Wprowadzenie innowacyjnej, łatwo dostępnej platformy ze szczegółowymi wytycznymi, narzędziami ułatwiającymi podejmowanie decyzji i wiedzą praktyczną dla specjalistów w dziedzinie obszarów morskich.
10.02.2023

Reo.pl i litewski SolarAide ruszają z nowym, przełomowym na polskim rynku projektem

2023 rok platforma handlu zieloną energią reo.pl rozpoczyna bardzo intensywnie – od startu wyjątkowej na rodzimym rynku inicjatywy. Jako partner strategiczny, wspólnie z SolarAide, uruchomili marketplace, dzięki któremu zakup instalacji fotowoltaicznych i zarabianie na zielonej energii – jeszcze nigdy nie były tak proste.
07.02.2023

Platforma handlu zieloną energią reo.pl – już działa wygodna forma obrotu produkcją z OZE [WIDEO]

Wytwórcy i odbiorcy zielonej energii mają teraz do dyspozycji narzędzie, dzięki któremu mogą bezpośrednio i bezpiecznie dokonywać transakcji kupna i sprzedaży energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, minimalizując przy tym koszty związane z jej obrotem. To platforma reo.pl, która, choć działa dopiero od miesiąca, wzbudza zainteresowanie i powiększa liczbę klientów, reprezentujących przede wszystkim małe i średnie firmy.
14.06.2022

Ruszyła pierwsza w Polsce platforma handlu zieloną energią - www.reo.pl!

Należąca do Polskiej Grupy Biogazowej firma Reo.pl uruchomiła unikalną platformę łączącą odbiorców energii z jej wytwórcami, w tym prosumentami.
26.05.2022

Heerema opracowała nową metodę instalacji pływających farm wiatrowych

Heerema Marine Contractors, holenderski wykonawca usług dla sektora offshore wind, przedstawiła nową metodę instalacji pływających elektrowni wiatrowych. Instalacja typu „floating to floating” ma obniżyć koszty inwestycji w sektorze offshore wind.
28.04.2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.