Wynik wyszukiwania - "sadzonki" - Wiadomości

Śląscy leśnicy świętują Dzień Ziemi poprzez akcję: "Sadzonka za oponę"

Cztery kontenery i małe drzewka będą czekać w sobotę na uczestników drugiej edycji akcji "Sadzonka za oponę", którą organizują leśnicy z Nadleśnictwa Siewierz (woj. śląskie) z okazji Dnia Ziemi.
19.04.2024

Lasy Państwowe: w piątek milion sadzonek drzew do odbioru w nadleśnictwach

W piątek, 12 kwietnia, od godz. 9.00 do 15.00, odbędzie się szósta edycja akcji #sadziMY - poinformowały Lasy Państwowe. Każdy chętny będzie mógł udać się do nadleśnictwa i za darmo odebrać sadzonkę, którą będzie mógł zasadzić na własnym gruncie. Na chętnych czeka milion sadzonek drzew i krzewów.
11.04.2024

Equinor dba o młody drzewostan Łeby

Equinor wraz z Urzędem Miasta Łeba zorganizował akcję przesadzania młodych sadzonek sosny z działki, która posłuży jako baza serwisowa dla morskich farm wiatrowych Bałtyk I, II i III.
28.03.2024

Mieszkańcy Krakowa w akcji sadzenia drzew

300 drzew posadzili w weekend mieszkańcy miasta w parku przy ul. Węgrzeckiej w Krakowie. W ten sposób rodziny mogą upamiętnić przyjście na świat dzieci.
27.11.2023

W weekend odbędzie się wspólne sadzenie drzew i kwiatów w Parku Śląskim

W najbliższy weekend w Parku Śląskim rozpoczną się tegoroczne nasadzenia, dzięki którym przybędzie tam ponad 20 tys. roślin. W piątek 22 września dzieci będą sadziły cebulki krokusów i przebiśniegów, a w sobotę 23 września każdy będzie mógł zasadzić różę przy Alei Ziętka.
21.09.2023

Ekolodzy rozdają sadzonki drzew i kwiatów za surowce wtórne

Sadzonki drzew i kwiatów w zamian za surowce wtórne przekazują w sobotę mieszkańcom Szczyrku Zieloni z Fundacji Ekologicznej Arka. Anna Sobańska, jedna z inicjatorek wydarzenia, powiedziała, że akcja odbywa się na placu Jakuba, czyli w centralnym miejscu kurortu.
09.09.2023

Ekolodzy rozdają sadzonki drzew i kwiatów za surowce wtórne

5 tys. sadzonek drzew i kwiatów przekażą w sobotę bielszczanom ekolodzy z fundacji Arka w zamian za surowce wtórne – poinformowała Anna Sobańska z Arki.
15.04.2023

Leśnicy posadzili wiosną 11 mln sadzonek sosny i 4,2 mln młodych dębów

Prawie 11 mln sadzonek sosny zwyczajnej i 4,2 mln sadzonek dębów szypułkowych i bezszypułkowych posadzili tej wiosny leśnicy na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu (RDLP). Nowe pokolenie lasu sadzone jest wiosną i jesienią.
20.06.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.