premium

Partner merytoryczny ZielonaGospodarka.pl

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-310 Gdynia, Śląska 35/37
  • Telefon: +48 58 350 59 93
  • E-mail: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu

Udostępnij

Kancelaria Radcy Prawnego Legal Consulting - Mateusz Romowicz z siedzibą w Gdyni została założona w 2006 roku. Pierwotnie działalność ta obejmowała doradztwo prawne dla osób fizycznych, w szczególności dla polskich marynarzy, i różnych podmiotów gospodarczych.

Z czasem Kancelaria rozwinęła zakres swej działalności i obecnie świadczy szeroki wachlarz usług prawnych dla licznego grona podmiotów polskich i zagranicznych.

W roku 2013 wprowadziliśmy nowe logo Kancelarii "Legal Marine Mateusz Romowicz" chcąc podkreślić wiodące specjalizacje w Kancelarii, które skupiają się na obszarach związanych z prawem morskim, podatkami marynarskimi, odszkodowaniami marynarskimi oraz obsługą prawną marynarzy, armatorów i firm stoczniowych.

Znaczącą grupę Klientów Kancelarii stanowią polscy marynarze, którzy świadcząc pracę najemną na statkach zarządzanych przez armatorów zagranicznych narażają się na ryzyka prawne m.in w zakresie podatków i ubezpieczeń.

Z Kancelarią współpracuje liczny zespół radców prawnych, adwokatów i aplikantów radcowskich, który zapewnia kompleksową, szybką i profesjonalną obsługę prawną. Współpracujący z nami specjaliści gwarantują poufność, najwyższy poziom etyczny oraz merytoryczny świadczonych usług.

Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Kontakt do działów firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Legal Consulting-Mateusz Romowicz

ul.Śląska 35/37
81-310 Gdynia
Tel.: +48 58 350 5993

E-mail: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu

Zdjęcia

Słowa kluczowe

obsługa prawna, obsługa prawna offshore, obsuga prawna oze, obsługa prawna odnawialne źródła energii, wspieranie inwestycji w sektorze oze, prawo offshore, prawo mfw, obsługa prawna morskich farm wiatrowych

Dziękujemy za wysłane grafiki.