Wynik wyszukiwania - "apple" - Wiadomości

Apple i globalni dostawcy zwiększają wykorzystanie OZE do 13,7 GW

Ponad 250 globalnych partnerów produkcyjnych dąży do tego, by do 2030 r. osiągnąć neutralność węglową w produkcji urządzeń Apple.
06.04.2023

Więcej recyklingu i problem z głowy? Nowe pomysły Apple w kwestii środowiska

W kwietniu firma Apple ogłosiła plan zwiększenia użycia produktów z recyklingu. Po raz pierwszy firma wprowadziła do obiegu certyfikowane, recyklingowane złoto, wolfram i kobalt. Prawie 20 proc. wszystkich materiałów używanych przez pochodzi z odzysku. To największy jak dotąd współczynnik użycia materiałów z recyklingu. Jednak czy te działania przynoszą prawdziwą zmianę dla środowiska?
10.06.2022

Już milion osób ma odnowionego smartfona od Swappie. To najszybciej rozwijająca się firma w Europie

Fińska firma właśnie sprzedała używanego iPhone’a, którego wcześniej samodzielnie odnowiła, milionowemu użytkownikowi. W ciągu sześciu lat z kilkuosobowego startupu zmieniła się w lidera gospodarki cyrkularnej, zatrudniającego ponad 1200 osób. Swappie zajęło 1 miejsce w rankingu dziennika Financial Times jako najszybciej rozwijająca się firma w Europie.
25.05.2022

Klienci Apple będą mogli sami naprawiać swoje urządzenia

Nowy program da klientom dostęp do narzędzi, które pozwolą im samodzielnie naprawić uszkodzonego iPhone'a lub Maca, bez konieczności udawania się do autoryzowanych punktów serwisowych Apple lub po prostu kupowania nowych zamienników.
21.11.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.