Wynik wyszukiwania - "Yutong" - Wiadomości

Autobusy elektryczne firmy Yutong doskonale radzą sobie w testach przeprowadzonych w ekstremalnie niskich temperaturach w Norwegii i Kazachstanie

Spółka Yutong Bus Co., Ltd. („Yutong”, SHA:600066), międzynarodowy dostawca autobusów, informuje, że jej autobusy elektryczne pomyślnie przeszły przeprowadzone w Norwegii i Kazachstanie rygorystyczne testy drogowe w ekstremalnie niskich temperaturach, co jest znaczącym kamieniem milowym w procesie elektryfikacji transportu publicznego.
29.02.2024

Gmina Giżycko na piątkę - tyle elektrobusów Yutong liczy już komunikacja publiczna

Mijający rok stoi pod znakiem prawdziwej rewolucji w komunikacji publicznej na terenie gminy i miasta Giżycko. Pierwszą częścią zmian był powrót bezpłatnych przejazdów, a kolejną - realizujący je tabor. Samorząd zainwestował w elektryczne autobusy marki Yutong, których flotę rozbudował właśnie do pięciu pojazdów.
20.12.2023

Pierwszych 20 autobusów elektrycznych wyjedzie na ulice Białegostoku

Dwadzieścia pierwszych w mieście autobusów elektrycznych wyjedzie od poniedziałku na ulice Białegostoku. Zajmą miejsce najbardziej wysłużonych i nieekologicznych pojazdów, które jeszcze mają w swoim taborze spółki komunikacyjne. Nowe pojazdy kosztowały 57 mln zł.
03.09.2023

Nowe elektrobusy w Lidzbarku Warmińskim i Giżycku

Elektryczne autobusy marki Yutong będą obsługiwać bezpłatny transport publiczny w Giżycku. Dwa kolejne takie pojazdy dokupuje także Lidzbark Warmiński.
11.08.2023

Yutong notuje udany rok 2022 w zakresie dostaw elektrycznych pojazdów

Firma dostarczyła 888 pojazdów w całości zasilanych energią elektryczną na potrzeby transportu fanów podczas największego na świecie turnieju piłkarskiego.
06.01.2023

Kętrzyn coraz bliżej bezpłatnej komunikacji miejskiej. Miasto podpisało umowę na dostawę „elektryków” Yutong.

Trwają przygotowania do uruchomienia w Kętrzynie bezpłatnej dla mieszkańców komunikacji publicznej, realizowanej przez zeroemisyjny tabor autobusowy. Samorząd podpisał już umowę na dostawę „elektryków” z firmą Busnex, oficjalnym przedstawicielem marki Yutong w Polsce. Zawarli ją burmistrz Kętrzyna, Ryszard Niedziółka oraz Marcin Kucharski, prezes firmy Busnex Poland. Na ulice Kętrzyna wyjadą cztery autobusy Yutong E10, a w ramach kontraktu zostaną także zainstalowane dwie stacje do ich ładowania.
12.06.2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.